воскресенье, 24 марта 2024 г.

Практична конференція Книга "ЖУК" пам'яті Ольги Павленко
 Ольга Павленко придбала старовинну хату в селі під Кременчуком в якій організувала художню студію.  Там  проводила майстер-класи, розмальовували печиво, святкові пряники з дітьми з обмеженими можливостями. З годом Ольга стала готувати страви. 

       Ольга багато подорожувала країною в пошуках цікавих старовинних страв  проводила зустрічі  з людьми, які могли надати цікаві історичні розповіді про приготування старовинної страви. Почала співпрацювати з молодими шеф-кухарями. Свою діяльність як пошуковець, відтворювач автентичних рецептур, технології приготування страви з різних регіонів нашої країни. Почала свою діяльність саме з випікання хліба різних видів і смаків. В ході роботи народилася ідея приготування страв на кожен день. В книжці Ольга відтворювала рецептури, технологію приготування страви імпровізованими дитячими малюнками. 

          Саме тому і у мене виникло  бажання взяти участь в практичній конференції, юку підготували і провели в нашому навчальному закладі. Близьким, особисто для мене, став процес випічки хліба з різними наповнювачами ( насіння льону, гарбузового, соняшникового, гарбузового пюре, ягід) з  житнього та пшеничного борошна.  

             Ольга Павленко- Кольорова була дуже яскравою особистістю. Завдяки таким людям як Ольга, зберігаються  автентичні страви і вироби тих минулих років (століття), які сучасними шеф-кухарями підхоплюються і продовжують «життя» в своїх сучасних рестораціях . Осучаснюють страву, але стержень старовинної рецептури зберігають цінність з родзинкою, яку вносить кухар в особливому приготуванні та подачі страви.

Комментариев нет:

Отправить комментарий